Müşteri Hizmetleri

Çay Kahve Grubu Pişirme Grubu Soğutma Grubu Servis Ürünleri Taşıma Grubu Açık büfe Bar Grubu Bulaşık Grubu Ekipmanlar Hazırlık Grubu Makineler Sunum Ekipmanları Porselen Takımlar
Vizyonumuz

Vizyonumuz

İstanbul Profesyonel, geçmişten günümüze büyüme potansiyeli olarak görülen ve kendini geliştirmek adına her türlü yolda yürüyen bir markadır. Kuruluşumuz olan 1995 yılı itibari ile öncelikli hedefimiz her anlamda müşteri kitlemizin ihtiyaçlarına yönelik, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler sunmaktı. Geniş kataloğumuz içerisinde ev yaşamınızda veya restaurant servislerinizde sizlere en iyi ürünleri sunmak için çabalamaktayız. Bu anlamda mutfak ekipmanları sektöründe her zaman en iyisi olarak “İstanbulprof” adını Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden olabilecek çeşitli müşterilere duyurmayı bir görev haline getirdik.


Gelecekte de İstanbulprof markası, prestijli ve güvenilir firma niteliği ile servislerini ve ürünlerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Her sektör gibi değişime uğrayan, gelişen ve büyüyen mutfak ekipmanları ve gereçleri, gelecek yıllarda da farklı alternatifler sunacaktır. Bu anlamda yapılabilecek her şekilde yeniliği bünyemizde bulundurmak ve siz müşterilerimize sağlamak, bugün olduğu gibi gelecekte de en öncelikli hedefimiz olacaktır.


Sizlere sunulan her türlü ürün, piyasada bulunabilecek en iyi ürünler olması adına çalışıyoruz. Bu anlamda yapılabilecek çeşitli araştırma ve kalite kontrollerini yaparak sizlere hem mağazalardaki hem de internet üzerindeki en iyi fiyatlarla sunmaktayız. Buna göre müşterilerimizin konforu ve güveninin her anlamda, günümüzde ve gelecek zamanlarda ana hedefimiz olduğunu söylemek gerekecektir.


Geniş ürün skalamızı sizlere sunmak ve fiyatlarımızı değerlendirmeye alabilmeniz adına web sitemiz içerisinde çeşitli araştırmalar yapmanız mümkün olacaktır. Bu sayede sizler de, birçok memnun müşterimiz gibi büyük ailemize katılarak en iyi ürünlere sahip olabilirsiniz.