Müşteri Hizmetleri

Çay Kahve Grubu Pişirme Grubu Soğutma Grubu Servis Ürünleri Taşıma Grubu Açık büfe Bar Grubu Bulaşık Grubu Ekipmanlar Hazırlık Grubu Makineler Sunum Ekipmanları Porselen Takımlar
Endüstriyel Mutfak

Endüstriyel mutfak; restoran, otel, kafe gibi ticari işletmelerde bulunan teknolojik mutfaklara denir. Endüstriyel mutfaklar, bir mutfakta ihtiyacınız olan her şeyi barındırır. Bunlar sayesinde işletmenin işleyişini hızlandırır, kolaylaştırır. Profesyonel endüstriyel mutfaklar; paslanmaz, kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıyla ön plandadır. Gelişen teknolojiyle endüstriyel mutfak malzemelerine her geçen gün yenisi eklenmektedir. Mutfaklar farklı boyut ve şekillerde tasarlanabilir.

Endüstriyel mutfaklar müşterilerin, işletme çalışanlarının ve işletme sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretilmektedir. Endüstriyel mutfaklarda daha az sürede daha fazla iş yapılabilir. Bu mutfaklar otomatik anahtar sistemine sahip olduğu için çalışanları daha verimli hale getiriyor. Endüstriyel mutfakların bir diğer yanı da enerji tasarrufu sağlaması.

Endüstriyel mutfak maliyeti ev mutfaklarından daha maliyetli olsa da daha kısa sürede daha karlı hale gelir. Paslanmaz çelik mutfakların elektrik ve enerji tasarrufu sağlamanın yanı sıra başka özellikleri de var. Su ve malzeme tasarrufu sayesinde daha fazla kar sağlarlar. Ek olarak takım tezgahları malzemelerin kokmasını, yanmasını ve paslanmasını önler. Alanında uzman şirketler, endüstriyel mutfakları kullanarak zamandan tasarruf etmenin yanı sıra işlerini daha ekonomik bir şekilde yürütebiliyorlar. Estetik görünümlü, şık endüstriyel mutfaklar da işletmelerine daha iyi bir hava katıyor.Diğer Haberler

Mutfağın Hayatımızdaki Yeri ve Önemi

Mutfağın Hayatımızdaki Yeri ve Önemi

Mutfağı hafife almayın. Bir evdeki her oda farklı işleve hizmet eder. Bu da her odanın ayrı öneme sahip olduğu anlama gelir.

Devamını Oku