Müşteri Hizmetleri

Çay Kahve Grubu Pişirme Grubu Soğutma Grubu Servis Ürünleri Taşıma Grubu Açık büfe Bar Grubu Bulaşık Grubu Ekipmanlar Hazırlık Grubu Makineler Sunum Ekipmanları Porselen Takımlar
Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Profesyonel, 1995 yılında kurulmuş ve geçtiğimiz 27 yıl boyunca ticaret içerisinde kendi adını duyurarak geniş topluluklara yayılmış bir firmadır. Bu anlamda deneyimli ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini her zaman önceliği saymaktadır.

Yetenekli ekibimiz ile birlikte sizlerin gereksinimlerini karşılayarak en iyi ekipmanları sizlere ve mutfağınıza getirmek için durmadan çalışıyoruz.
1995 yılında kurulmasından bu yana birçok farklı mutfak ekipmanları satışı yapıldı. Bu alan içerisinde öncelikle plastik mutfak eşyalarından bahsetmek gerekecektir. Mutfağınızda ihtiyacınız olabilecek güvenilir ekipmanların her biri sunulmuştur.

2019 yılı itibari ile ise endüstriyel mutfak ekipmanları sektörüne geçiş yapılmıştır. Bununla birlikte endüstriyel mutfak ekipmanlarının satışında her zaman en iyisi olmasına özen gösterildi.

İstanbulprof, kaliteden ödün vermeyen, müşteri memnuniyeti için çalışan bir firma olarak uzun yıllar boyunca en tepeyi hedef almıştır. Bu anlamda bulunduğu sektör içerisinde en iyi olmak ve rakiplerine karşılık gözle görülür bir fark yaratmak asıl amaçtır. Bu sebeple de geniş ürün kategorilerimiz sayesinde hem her türlü ihtiyacınızda kesin adresiniz olmak için çalışmalarımız sürmekte.


Ürün kategorilerimiz içerisinde çeşitli gereçleri sunarak bir mutfak içerisinde ihtiyaç duyulabilecek ürünleri sizlere sunuyoruz. Buna göre porselen takımlar, restaurant ekipmanları, cam ürünler, bar ekipmanları, endüstriyle mutfak malzemeleri ve genel anlamda tüm mutfak gereçleri olmak üzere geniş bir menü sizlere sunulmaktadır! Mutfağınızın ihtiyaçlarına uygun olacak ekipmanları güvenle satın alabilirsiniz.