Müşteri Hizmetleri

Çay Kahve Grubu Pişirme Grubu Soğutma Grubu Servis Ürünleri Taşıma Grubu Açık büfe Bar Grubu Bulaşık Grubu Ekipmanlar Hazırlık Grubu Makineler Sunum Ekipmanları Porselen Takımlar
Tarihçemiz

Tarihçemiz

İstanbul Profesyonel, 1995 yılında kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren kendi içerisinde farklı mutfak ekipmanları üzerine çalışmış ve aynı bugün olduğu gibi yapılan her işi sonsuz kalite ve güvenilirlik görevi bilinci ile yapmıştır. Bu anlamda geçmiş yıllarda özellikle plastik mutfak gereçlerine eğilim göstermiş, 2019 yılı sonrasında ise içeriklerini geliştirerek endüstriyel mutfak ekipmanlarına yönelmiştir. Bu anlamda geçtiğimiz 27 yıl içerisinde büyümeyi ve gelişmeyi görev haline getirmiş bir firmadır.


Müşteriler tarafından tercih edilen, her yönden gelişime açık ve uygun fiyatları ile rakipleri ile karşılaştırıldığında avantajı elinde tutan bir markadır. Bu sebeple de piyasada bulunan her bir ürün çeşidinin kendi içerisinde bir yeri olmasına ve böylece müşterilere tam anlamıyla bir destek sunmaya elverişli yapısını oluşturmaktadır.

İstanbul Profesyonel, günümüzde bünyesi içerisinde pek çok farklı mutfak ekipmanı bulunduran ve en kaliteli ürünleri müşterilerine sunmak adına durmadan çalışan önder bir markadır. Bu anlamda çeşitli ve geniş kataloğu içerisinde bar ekipmanları, porselen takımlar, cam ürünler, endüstriyel mutfak malzemeleri, restaurant ekipmanları ve genel mutfak gereçleri ve eşyaları olmak üzere birçok farklı ürün bulundurmaktadır.

İstanbul Profesyonel ile çalışmak ve üstün malzemelerinden yararlanmak için web sitemizi gözden geçirebilirsiniz. Mutfağınız içerisinde ihtiyacınız olabilecek her türlü ekipmanı ve gereci size sunan İstanbulprof, sizlerin isteklerine odaklı çalışmalar yaparak üründen ve hizmetten memnuniyetinizin tam olabilmesi adına çaba göstermektedir.